digestia

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de ruth-ioana cu 13 ani in urma.

fetita mea de 3 luni face scaunul culoarea mustarului, dar prin el are niste patratele mici galbene foarte consistente, mi sa spus ca e din cauza ca nu digera bine mancarea. am incercat cu debridat si i-am schimbat si laptele de la milumil la milupa HN 25, dar nu vad vreo schimbare. ce ar trebui sa fac in continuare????

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Vi s-a spus...de catre medic? Daca nu, se impune un consult pediatric, sa nu fie un parazit.

membru239637

acum 11 ani

Am intoleranta la lactoza. Am nevoie de denumirea unor medicamente care sa neutralizeze lactoza, picaturi care se pun in lapte sau pastile, pe baza de lactaza. Stie cineva denumirea unor astfel de medicamente???