De ce ma doare?

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de Utilizator11562343347 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, as vrea sa va intreb ceva.
Ce poate sa fie atunci cand ma ciupesc de burta pe langa buric in partea dreapta?
Vreau sa zic ca ma doare cand fac chestia asta. Mai vreau sa precizez ca am colon iritabil..
Daca nu ciupesc burta in zona respectiva, atunci nu am nimic, nu ma doare sau ceva, intr-adevar ca mai sunt unele momente cand ma inteapa, asta poate sa fie de la colon
Va rog frumos sa ma ajutati.
Multumesc

Raspunsuri (3)

Utilizator11562343347

acum 4 ani

*Vreau sa mai precizez ca am 20 de ani.

Utilizator11562343347

acum 4 ani

up

Utilizator11562343347

acum 4 ani

Nimeni nu raspunde aici?