Colic Baby+Gripe Water Baby

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de pycostef cu 13 ani in urma.

Buna ziua, dl. doctor. Am o fetita de 3 saptamani care de curand a facut colici si as dori sa stiu dc as putea sa-i dau cele doua produse (mentionate in titlu) combinate, adica la o masa sa-i dau Colic baby, iar la urmatoarea masa Gripe Water Baby. Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Si unul si celalalt au aceeasi actiune si sunt din plante medicinale . Se pot da fie din unul singur fie alternativ ,in functie de rezultat .