Ce pot sa fac?

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de Paula barbir cu un an in urma.

Am o fetita de un an și 9 luni și de o săptămână. după ce bea lapte durează între 5-10 minute și îl varsă în jet .
Precizez ca după ce am înțărcato la un an și 7 luni nu am mai schimbat firma laptelui.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Arta-de-a-fi-parinte/copilul-pana-in-2-ani-afectiuni-frecvente_7339