bifiform liquid

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de enea.mel222 cu 12 ani in urma.

cum se poate administra bifiform liqid la un copil de 8 saptamani si ce efecte secundare poate avea ?copilul are 4 kg

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Bifiform este unpreparat probiotic sub forma de pudra si comprimate ! Va recomandam sa- contactati pe medicul care vi l-a prescris pentru bebele de 8 saptamani. El probabil cunoaste copilul si simptomele ce la prezinta.