abdomen umflat

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de membru261577 cu 10 ani in urma.

am o fetita de 3 saptamani si are abdomenul umflat,am fost la pediatru si a zis ca nu are nimic atata timp cat in jurul ombilicului nu are vreo infectie!nu o doare nu plange cand o apas!tin sa mentionez ca mananca numai lapte matern!!

Raspunsuri (1)

buna

acum 10 ani

Buna ziua,

nastere naturala sau cezariana ?
A primit lapte praf in maternitate (asistentele dau de regula) ?
A facut vaccin in maternitate ?
Ce greutate a avut la nastere ?
A fost despartita de mama dupa nastere ?
I s-a dat sau i se da vitamina D, vigantol vitamina K sau calciu ?
Transpira pe undeva ?