A AUZIT SAU FOLOSIT CINEVA SIROP COLI-B PT COLICI?

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de biancamaria2010 cu 13 ani in urma.

Am rugat-o pe sora mea sa cumpere de la farmacie COLIC BABY si farmacista i-a dat un sirop COLI-B.I-a spus ca e acelasi lucru.Am cautat pe net,dar nu apare absolut nimic despre acest produs.Sa fie oare vreo facatura?

Raspunsuri (3)

Adrienne

acum 13 ani

Daca tastezi " COLI B sirop copii ", vei vedea la PCFarm ca este vorba despre acelas produs.

biancamaria2010

acum 13 ani

Multumesc,Adrienne,dar tot sticla de Colic Baby o arata si tot despre el e vorba.Chiar nu inteleg de ce nu apare nimic despre acest Coli-B.

biancamaria2010

acum 13 ani

Gata,m-am linistit.Am intrat pe site-ul firmei producatoare si l-am gasit acolo.Chiar ma speriasem,ma gandeam sa nu-i cine stie ce p***ae copilului.