Vitamine pentru un bronz sanatos

Colesterol

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Buna! Sunt Ela , am 41 de ani, si de foarte mult timp am mare grija ce mananc si ce bauturi racoritoare consum.De curand am suferit o cauterizare a unei rani pe colul uterin care a fost insotita dupa sfatul mediului si de tratament cu antibiotice. In urma acestui tratament am constatat ca valorile lipidelor si al colesterolului sunt foarte mai, chiar alarmante. Va rog sa ma ajutati cu sfaturi referioare la o dieta corescpunzatoare pentru reducerea lipidelor si al colesterolului . Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Dorina6899908

acum 15 ani

Tratamentul cu antibiotice nu are nicio legatura cu cresterea lipidelor,din sange.Plus ca, in urma unei cauterizari, se iau putine zile antibiotice si nici asa de puternice.Cauza este tot de dieta alimentara.Nu sunt in masura sa recomand asa ceva.