va rog un sfat

Colesterol

Postata de helen19lumi cu 13 ani in urma.

mama mea are trigliceridele peste 500,colesterolul in valori normale si glicemia la fel.la ce doctor ar trebui sa merg,stiu ca riscul este mare si vrem sa facem tot ce ne sta in putinta sa ajungem la valori normale,mentionez ca mama mea are 68 ani

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 13 ani

Recomand consultul unui medic diabetolog şi de boli de nutriţie.