tratament medicamentos / naturist ?

Colesterol

Postata de marius bunaciu cu 9 ani in urma.

buna seara

Ma numesc Marius si sper sa obtin un sfat competent de la d-voastra

am facut niste analize in urma unei ameteli puternice ( vertij , se invirtea totul in jurul meu )
si am colesterol 270 si trigliceride 248. Am primit un tratament cu tertensif/prestarium/aspirin cardio si rosucard.
considerati ca este necesar sa urmez tratamentul pe o perioada mai lunga sau sa incerc naturist ?

Va multumesc

Marius Bunaciu

Raspunsuri (2)

ana

acum 9 ani

ai folosit vreodata zeolit lichid cu dhq?

marius bunaciu

acum 9 ani

Habar n-am despre ce vorbiti ! nu am luat niciodata medicamente in afara de citeva analgezice
daca e vorba de ceva natural va rog sa dezvoltati putin.
Multumesc
Marius