Sindromul metabolic

Colesterol

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

AM trecut de 70 ani si sforaiAm auzit de un medicament ASONAR care ajutaa la diminuarea sforaitului. Unde se poate procura , sau alte variante pentru a elimina sforaitul ?
Multumesc

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

AM trecut de 70 ani si sforaiAm auzit de un medicament ASONAR care ajutaa la diminuarea sforaitului. Unde se poate procura , sau alte variante pentru a elimina sforaitul ?
Multumesc