seminte de in

Colesterol

Postata de viorut cu 12 ani in urma.

multumesc.Dar imi puteti spune cum se iau "

Raspunsuri (3)

snickeritza

acum 12 ani

pai cred ca daca consumati in fiecare dimineata la micul dejun in sana,lapte cu cereale sau alte variante si uneori in salate e bine.important e sa aveti o alimentatie variata,saraca in grasimi rele(prajeli,carne grasa,etc) si bogata in alimente sanatoase(fructe,legume,peste,pui si alte seminte oleaginoase dar nu sarate),mancare gatita la abur/cuptor/fiert va ajuta la scaderea colesterolului din organism si va ajuta la prevenirea altor afectiuni.

Alexandru

acum 10 ani

Despre semintele de in am citit in acest site la contraindicatii cea mai mare p***ae scrisa vreodata de un presupus medic.

Teo

acum 10 ani

Nici eu nu am mai auzit asa ceva.