colesterolul...

Colesterol

Postata de iuliana64131972 cu 14 ani in urma.

sotul meu are colesterolul total 253,ldl-ul 171,gpt 79,got 42.precizez ca in ultima vreme a avut aceleasi rezultate la aceste analize.este putin plinut,nu foarte si cred ca este vorba despre foarte mult stres la el .posibil sa fie stresul cauza,deoarece de mancat mananca destul de sanatos.

Raspunsuri (2)

Clari

acum 14 ani

incercati cu produse naturiste de scadere a colesterolului (sunt foarte multe ) ,regim alimentar fara grasimi , produse naturiste pentru linistire si relaxare.............este foarte important sa aiba un regim de viata sanatos -adica mese regulate ,odihna suficienta , si fara stres.Va doresc multa sanatate .

Matajs Gheorghe

acum 14 ani

am colesterol 249 si trigliceride 133 ce tratament trebuie urmat ?