Colesterol

Postata de smookyzke cu 9 ani in urma.

Buna ziua! am 26 de ani, iar colesterolul total mi-a iesit 188 ( se incadreaza in limitele de 50-200) insa mi se pare un pic cam ridicat. Tin sa mentionez ca mananc cam mult dulce, nu sunt obez, am o greutate normala, practic sport zilnic, iar restul analizelor la sange( glicemie, ficat, etc) mi-au iesit foarte bune.

Raspunsuri (3)

Dr. Constantin Rusu

acum 9 ani

Lasati-l in pace.

smookyzke

acum 9 ani

Multumesc frumos

Dr. Constantin Rusu

acum 9 ani

Chiar daca ar fi fost 250, in conditiile in care nu sunteti diabetic sau cardiac, aceste valori nu merita atentie.