Colesterol

Postata de Iulia Magdalena cu 13 ani in urma.

Buna seara. Fetita mea in varsta de 8 ani are colesterolul de 254 respectiv 250(analize facute la doua laboratoare diferite, la un anumit interval de timp)Are 20 kg,deci nu este o persoana grasa,la noi in familie se manaca mai mult dietetic.Acum un an cand i-am facut analizele, colesterolul era normal(atunci avea o ausoara anemie feripriva, pe care intre timp am rezolvat-o). Puteti sa-mi dati un sfat?Multumesc.

Raspunsuri (3)

Constantin

acum 13 ani

Terapia complementara va poate ajuta-0722344290

dan

acum 13 ani

Totusi, pentru scaderea colesterolului exista produse naturiste ce nu prezinta contraindicatii, eu am folosit produsul Cholestone, mai multe detalii am gasit pe site-ul www.vitamine-naturiste.com
Sanatate!

Neiciu Iulia

acum 13 ani

Multumesc de sfaturi