Colesterol,Trigliceride tratament!

Colesterol

Postata de Cristian2312 cu 10 ani in urma.

Va rog sa-mi spuneti ce sa iau sa imi scada colesterolul si trigliceridele am,40 de ani,inaltime 1.74,greutate 105kg, Am facut analizele 24.02.2014 Si au iesit Anormale
COLESTEROL-271.63
TRIGLICERIDE-416.50
Fibriogen-655

Raspunsuri (1)

Maria

acum 10 ani

Pentru toti cei care au reusit sa-si creasca colesterolul peste limite normale,va recomand cate o lingurita de seminte de in,timp de 3 luni !!!
Se spune ca semintele trebuie rasnite inainte de consum...
Eu le-am mestecat foarte bine,fara a le rasni...si am redus colesterolul de la 320 la 195...fara crestor sau alte medicamente...
Dumnezeu , inatai a dat leacul si numai apoi boala.

Va doresc sanatate maxima!