colesterol si trigliceride mari

Colesterol

Postata de wally cu 9 ani in urma.

Colesterol-297 glicemia-67,70 trigliceride-275 ce imi recomandati.

Raspunsuri (3)

Andrei

acum 9 ani

Omega 3 sau Omega 369 de la Bulk powders. A facut minuni pentru tatal meu, dupa o luna de zile de administrare avea colesterolul in limite normale. Atentie si la mancare, fara dulciuri, fara prajeli, fara grasimi. Sanatate!

wally

acum 9 ani

Multumesc mult am sa incerc.

Stefan

acum 9 ani

Ia CU INCREDERE timp de o luna produsul naturist CHOLESTEREM. Eficient 100 %.