colesterol si glicemie marita

Colesterol

Postata de alinamaghetiu cu 12 ani in urma.

Am colesterolul 263 si glicemia 152.As dori sa fac un tratment naturist,ce medicatie ami puteti prescrie.Multumesc!

Raspunsuri (3)

Dr. Constantin Rusu

acum 12 ani

Daca e prima glicemie "marita", ar fi bine s-o repetati. Daca ati mai avut astfel de valori, sfatul meu e sa luati legatura cu un medic diabetolog.

colnago

acum 12 ani

Pe linga tratamentul prescris e medic puteti folosi cu incredere bautura bioactiva Tahitian Noni original

dorudopp

acum 12 ani

buna ziua. tratamentul naturist este o mare escrocherie. domnul doctor v-a dat un sfat de mare bun simt. sotul are diabet in prima faza. daca se repete glicemia peste 110 va sfatuiesc sincer sa mearga la dabetolog...chiar sa se inter neze la paulescu. cu bine. mail-ul [email protected]