colesterol si creatinina marite la analize

Colesterol

Postata de CONADI cu 12 ani in urma.

in urma analizelor de sange mi-au iesit valori mari la :colesterol 385,creatinina 1.68 ,GGT 72,limfocite 52,neutrofile 39.40,RDW 15.20,PDW 18.40.Aceste rezultate sunt ia afara limitelor normale.Au vre-o legatura intre ele,trebuie sa-mi fac griji,este grav?Ajutati-ma cu un raspuns in vederea interpretarii analizelor pana ajung la un medic. multumesc

Raspunsuri (1)

DR Bili

acum 11 ani

nu trebuie sa va faceti griji trebue sa mai treceti pe la tamplar