Colesterol prea mare?

Colesterol

Postata de Utilizator11533120866 cu 5 ani in urma.

La analize mi-au iesit colesterol 270 si trigliceride 86 nu am primit nici un fel de tratament,am 27 ani si 52 kg mananc sanatos insa fumez

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articole de interes: //sfatulmedicului.ro/Colesterolul-si-trigliceridele/8-cauze-ale-colesterolului-marit_7903
//sfatulmedicului.ro/Colesterolul-si-trigliceridele/hipercolesterolemia-valoarea-colesterolului-crescuta_916