Colesterol marit

Colesterol

Postata de avasilcei cu 9 ani in urma.

HDL colesterol cu valoarea 89,87 mg/dl , ce riscuri implica ?

Raspunsuri (3)

Sari

acum 9 ani

Cauta pe google, precum si metode naturiste sa te poti ajuta, daca sunt probleme de sanatate.Dar sa ai in vedere ca mai sunt si analize care nu sunt bine facute, si dau erori.
Sanatate.

Adrienne

acum 9 ani

Este foarte bine . Un nivel ridicat al HDL colesterol [ mai mare de 60 ] inseamna un risc scazut de a face ateroscleroza.

avasilcei

acum 9 ani

Multumesc, Adrienne si Sari , pentru raspunsuri ! Sanatate si numai bine !