Număr mic eritrocite

Colesterol

Postata de Utilizator11528988960 cu 5 ani in urma.

Buna ziua am vârstă de 36 de ani și mi-am făcut analizele anuale valoarea eritrocitelor mi a ieșit 3,77, menționez că nu este prima dată când valoarea îmi iese mica ce ar trebui sa fac mai departe .Mulțumesc frumos o zi bună? Număr mic eritrocite,nu este prima dată când îmi iese număr mic de eritrocite

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor.