Astept reaspuns URGENT Valori scazute la colesterol si trigliceride

Colesterol

Postata de dragrace90 cu 10 ani in urma.

Buna ziua.
Mi-am facut analizele la sange in urma cu 1 zi.
Mi-a iesit asa colesterol 60 mg/dL si limitele normale sunt intre 150-220, iar la trigliceride 44 mg/dL limitele sunt intre 50-160. ce ar trebui sa fac? ma simt ametit si foarte slabit. Am 1,85 si 61 kg (in ultimele 2 saptamani am pus pe mine 2 kg, deci initial aveam 59). astept raspuns urgent! Multumesc

Raspunsuri (2)

dragrace90

acum 10 ani

AM UITAT SA PRECIZEZ AM 24 DE ANI!

Utilizator11572623364

acum 4 ani

Buna ziua.
Ce ati rezolvat cu colesterolul ?