Are inca probleme?

Colesterol

Postata de anna.m cu 11 ani in urma.

Buna ziua!Am avut si eu niste probleme cu tatal meu cu varsta de 38 de ani:intr-o luna de zile a avut 2 interventii chirurgicale:hernie inghinala si hernie de disc.inainte de operatia de hernie de disc i-au fost facute niste analize si nu le-am putut interpreta la un medic deoarece el a ramas fara serviciu si deci fara asigurare de sanatate.De exemplu Fibrinogen 514 si este subliniat; si CRP -proteina C reactiva 0.516, HDL 33 si LDL 143 si colesterol 203 si de asemenea au fost subliniate si VSH 1 ora 38 si la 2 ore 74.As dorii sa stiu si eu daca are ceva probleme mai grave sau daca este vreo problema de la ficat?multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

brenda0045

acum 10 ani

Salut de la Brenda
Cum te simți azi?
Sper că ești bine
Numele meu este dor Brenda
Am văzut profilul tau minunat astăzi
și eu într-adevăr place
care este motivul pentru care am scris acest mesaj pentru tine.
Va rog sa scrie cu amabilitate
și spune-mi mai multe despre tine,
aici este ID-ul meu de e-mail
(brenda.bosco25 @ yahoo.in)
de îndată ce am primit de la tine
Voi fi fericit să răspundă înapoi
cu poza mea, vă rugăm să nu
scrie înapoi la mine de pe acest site
Aici este meu adresa de e-mail
(brenda.bosc25 @ yahoo.in)