ajutor

Colesterol

Postata de ninal cu 12 ani in urma.

buna ziua,am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva,am dureri mari la degetele picioarelor,simt acolo tensiune mare,durerea pot spune ca este atunci cand incalt incaltaminte inchisa,sandale sau papuci nu ma deranjaza,mentionez ca colesterolul il mentin cu pastile si iau si aspirina,va multumesc anticipat astept rasuns ,sfat ceva

Raspunsuri (1)

titidocky

acum 12 ani

Raspunsul este in intrebarea dv. Evitati sa purtati incaltaminte care va strange piciorul si nu veti mai avea dureri. Asadar, incaltamintea sa fie lata la nivelul degetelor...