Fungaxim si produsele similare sunt bune pt ciuperca unghiei piciorului?

Ciuperca piciorului

Postata de MembruMobileApp1498326109 cu 6 ani in urma.

Am o ciuperca urata la unghia piciorului, la una dintre unghii este destul de accentuata, peste o treime din unghie este afectata, am incercat solutii preparate acasa, dar nu m-au ajutat , acum am inceput tratamentul cu Fungaxim. Doresc sa stiu daca sunteti de parere ca aceasta crema este buna pt astfel de probleme, merci.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1524665660

acum 6 ani

Un produs foarte bun. Își justifică prețul. Comanda a fost livrată cu promptitudine, instrucțiunile sunt adecvate, miros neutru. Am cumparat aici adresa_web_filtrata /QFsLxP