Va rog ma ajutati?

Cistita

Postata de Utilizator11598465049 cu 3 ani in urma.

Acum multi ani am racit racit am fost la toti medici ginecologi posilibi am liat si cunosc toate antibioticele posibile acum 3 sapt am facut iar cistita si nu stiu de ce. Mi a trecut acum 3 zil3 din nou dar fara rezultat in urma medicamentelor. Tin sa mentionez ca am fct in luna martie papanicolau. Acum urmez un tratament d3 cififluz si antibiotic plic cu Monural. Acum 3 sapt am luat nitrofurantoina arena 100 mg si urisan. Dureriile perisista si nu inteleg de ce. Am ajuns sa urasc sa merg la baie sa urinez ca usturimiile sunt mari.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/de-ce-recidiveaza-infectiile-urinarei_16474