Cistita cronica leucoplazica?

Cistita

Postata de Alissa cu 11 luni in urma.

Am aceasta afecțiune de 3 ani
Ce este ca tot nu înțeleg,de ce leucoplazica
La cistoscopie mi a ieșit o iritație la gatul vezicii
Dureri la meatul uretral
Am schimbat soluțiile de instalație
Mai trece sau trebuie mereu ameliorat
Cat de grav e

Raspunsuri (4)

acum 11 luni

Buna ziua,
Cistita cronica leucoplazica se caracterizeaza prin inflamatie persistenta a mucoasei vezicii urinare, care poate provoca simptome precum dureri la nivelul meatului uretral, senzatie de arsura sau iritatie a vezicii urinare si nevoia frecventa de a urina.
Este important sa aveti rabdare si sa colaborati strans cu medicul urolog pentru a gasi cea mai buna schema terapeutica pentru situatia dumneavoastra.

Va recomandam sa va programati la un medic urolog: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articol recomandat:
sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectiile-de-tract-urinar-la-femei-cistita-acuta-cronica-interstitiala-_589

Alissa

acum 10 luni

Ce se poate întâmpla cu ea? Eu folosesc soluții mereu,da nu ma vindeca doar ameliorează?
Ce se poate întâmpla?

Alissa

acum 10 luni

????
Este periculoasa?
Se poate întâmpla ceva cu ea?

Alissa

acum 10 luni

Cistita cronica leucoplazica?