Arsuri vaginale?

Cistita Vaginita bacteriana Infectie vaginala Dezechilibrul pH-ului vaginal
+1
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11606685575 cu 3 ani in urma.

In ultimele saptamani am intampinat o problema, mai exact arsuri puternice in zona vaginala in interior si usturimi. Am urmat tratament cu monural si cervugid, s-au ameliorat simptomele pentru cateva zile, iar dupa aceea au inceput din nou, dar mult mai puternica senzatia. Acum fac gentamicina impreuna cu algocalmin injectabil si introduc ovule viviflor.Simptomele nu se amelioreaza deloc si efectiv nu mai stiu ce sa fac... Arsura din interior persista mai tot timpul, se accentueaza uneori la urinat, dar pur si simplu nu pot sa fac nimic, aceste simptome ma dau peste cap. Ce as putea sa iau sau ce as putea sa fac ca sa scap de asta cat mai repede?

Raspunsuri (1)

Utilizator11701040858

acum 5 luni

Buna ziua , ai aflat ce era , am aceleași simtome ca tn .mulțumesc