Strovac este eficient pt Enterococus?

Cistita interstitiala

Postata de Utilizator11580154267 cu 4 ani in urma.

La examen bacteriologic la medicul ginecolog mi-a iesit enterococus. Am facut tratament cu augumentin iar apoi cu ospamox, dar fara nici un efect.Am auzit de strovac. Este eficient pt enterococus?Multumesc?

Raspunsuri (1)

Utilizator11602743340

acum 3 ani

Ai rezolvat problema cu enterococus spp? Spune-mi și mie cum, sunt disperat nu știu ce sa mai fac?