Exista un tratament benefic pentru tratarea cistitei interstitiale ?

Cistita interstitiala

Postata de Utilizator11540065047 cu 5 ani in urma.

Sufar de cistita interstitiala de mai multi ani. Am facut tot felul de tratamente, dar in zadar. Acum iau amitriptilina, ma ajuta catusi de putin, dar ac***a in vedere ca este un antidepresiv imi este teama sa il mai iau.
Daca cunoaste cineva alt tratament eficient, rog sa ma ajute. Am auzit de Strovac, un vaccin din Germania, nu stiu daca e util.
Multumesc !

Raspunsuri (1)

Utilizator11550400718

acum 5 ani

Buna ziua! c***a vaccin Strovac din Germania impotriva infectiei cu E.colli. Pret 110 euro