Operatia la 90 ani pentru fiere?

Ciroza biliara

Postata de Utilizator11561044565 cu 4 ani in urma.

O am pe mamaia la 88 ani cu probleme la fiere. O doare zilnic fierea și mi-au recomandat niste medicamente și nu cred că funcționează, adică doar pe moment, adică îmi puteți spune daca ar fi bine sa facă operatie la 88 ani și la de spital? Ce riscuri ar fi și vreau un text explicit, mulțumesc!

Raspunsuri (2)

Utilizator11561044565

acum 4 ani

Ce ri
scuri ar fi

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.

Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ficatul-si-caile-biliare/semne-care-arata-existenta-problemelor-cu-fierea_16004