vreau un sfat va rog?

Ciclul menstrual

Postata de ruxiroxx cu 7 ani in urma.

sunt dupa nastere,deja au trecut 7 luni si ceva de cand alaptez si in sfarsit cred ca mi-a venit menstruatia,dar e ceva ciudat care ma sperie..curge sange negru cu ceva cheaguri nu in cantitati mari,am dureri de menstruatie si sange normal nu curge(asta ma sperie)va rog un sfat)vreau sa stiu daca a mai patit cineva asa ceva

Raspunsuri (1)

ruxiroxx

acum 7 ani

o alta intrebare de ce trebuie sa astept 10 ani sa mi se raspunda la o intrebare? :(