vreau un bebe

Ciclul menstrual

Postata de cristiana20133382 cu 14 ani in urma.

buna fetelor am 23 ani,anul trecut am pierdut o sarcina de doua luni jumate si de atunci nu am mai reusit sa raman gravida,nu am folosit nici o metoda contraceptiva si nimic,ce pot sa fac ne dorim foarte mult un bebe,va pup

Raspunsuri (1)

dalyna

acum 14 ani

Primul pas pe care trebuie sa-l faci: mergi la medicul ginecolog, care te va supune unei serii de investigatii in urma carora va depista cauza infertilitatii cu care te confrunti! Nu trebuie sa amani vizita la medic deoarece in timp problemele se vor agrava...
Numai bine!