vreau si eu un sfat si o lamurire varrrog!!:((

Ciclul menstrual

Postata de jojo92 cu 13 ani in urma.

buna seara...numele meu e georgyana,am 18 ani..medicul mi-e recomandat cu 3 luni in urma anticonceptionale yaz pt reglarea ciclului menstrual..mi-a fost bine pana acum...sapt trecuta mi s-a terminat menstruatia,iar acum,dupa aprox 4-5zile mi-au aparut niste scurgeri -cu flux redus- de culoare maron deschis....credeti k este posibil sa fiu insarcinata?marti merg la control,insa...sunt f speriata...spuneti-mi dvs cv..va rog...multumesc anticipat...pupici

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Simplu: fa un test de sarcina.

toto (F)

acum 13 ani

Draguto, anticonceptionalele dau asemenea manifestari am patit si eu iar daca ai luat corect pastilele nu esti insarcinata. Fii cuminte!

Iuli

acum 13 ani

Si tot nu strica un test de sarcina. P.S: SPER ca medicul la care mergi si care ti-a dat pastilele este ENDOCRINOLOG si NU ginecolog si ca ti-a facut toate analizele hormonale inainte de a-ti da pastilele!! Altfel risti foarte multe probleme (eu am facut un nodul la san de care nu am scapat nici acum de la anticonceptionale date de medic).