viata sexuala

Ciclul menstrual

Postata de Aicas cu 9 ani in urma.

eu cu partenerul meu am imitat un act sexual doar ca eu eram in pantaloni. Vreau sa intreb, pot ramine insarcinata? Eu sunt virgina

Raspunsuri (10)

luminita270

acum 9 ani

NU

Aicas

acum 9 ani

cu siguranta NU??? de la el se simtea un lichid...

luminita270

acum 9 ani

Daca actul sexual nu a fost consumat,adica nu a fost penetrare,nu vad de ce sa va faceti probleme! Acel lichid este lichidul spermatic,care s-a eliminat in urma orgasmului.

Aicas

acum 9 ani

si de la acest lichid nimic nu se intimpla, da???

luminita270

acum 9 ani

Nu,repet,daca nu a fost penetrare.Stai linistita.

Aicas

acum 9 ani

pe NET am citit ca poti... sunteti genecolog?

luminita270

acum 9 ani

Nu,asistenta medicala.

Aicas

acum 9 ani

cu siguranta nu sunt insarcinata, da?

andreea

acum 9 ani

Daca lichidul acela nu a ajuns adanc in organul tau genital nu esti insarcinata! 100%!
Daca ai prieten esti la o varsta la care ai putea macar sa pui mana pe niste carti, poti invata de acolo diverse chestiuni ca sa nu mai pui intrebari penibile! bine ca stiti sa va giugiuliti dar nu cititi si voi o carte din care sa invatati ceva!!!

Aicas

acum 9 ani

si lengeria intima era umeda...