Va rog sa ma ajutati

Ciclul menstrual

Postata de Kryssuuu cu 9 ani in urma.

Nu am un ciclu regulat....de data asta mi-a cam intarziat prea mult ciclu.Luna trecuta mi-a venit pe data de 8 (aprilie),suntem in data de 26 mai si de abia astazi mi-a venit problemele.Faza cea mai tare e ca iubitul meu pe data de 21 mai a ejaculat in mine,am dureri de burta ca la menstruatia de atunci in fiecare zi,si tot in fiecare zi am temperatura in corp nu foarte mare..e posibil sa fi ramas??

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Putin probabil , in conditiile expuse.
Este recomandat sa consultati medicul ginecolog pentru evaluare.

Kryssuuu

acum 9 ani

as putea sa-mi fac un test de sarcina astazi in timpul menstruatiei? sau..ma gandesc ca e si devreme deoarece nu a trecut 7 zile ca sa dea un rezultat corect...???

Kryssuuu

acum 9 ani

as putea sa-mi fac un test de sarcina astazi in timpul menstruatiei? sau..ma gandesc ca e si devreme deoarece nu a trecut 7 zile ca sa dea un rezultat corect...???