VA ROG AJUTATI-MA URGENT

Ciclul menstrual

Postata de dddd07 cu 13 ani in urma.

Buna! La sfarsitul lunii decembrie am avut contact sexual neprotejat. In luna ianuarie mi-a venit ciclul, iar in februarie si luna aceasta inca nu. Dar in schimb am secretii vaginale destul de dese. Este posibil sa fiu insarcinata? :(( Va rog mult ajutati-ma

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Ce astepti ca sa faci un test de sarcina?

Andrei

acum 13 ani

Posibil si o boala cu transmitere sexuala..ar trebui consultat un ginecolog.