Urgent!!!

Ciclul menstrual

Postata de carmen1986 cu 12 ani in urma.

Buna seara, am o mare nelamurire, pe data de 16 feb mi a venit, iar pe data de 24 feb am fc sex neprotejat si iubitul meu a ejaculat in mine, mentionez ca nu am un ciclu regulat si nici pana astazi nu mi a venit....ar trebui sa fac un test???va rog astept un raspuns.Multumesc

Raspunsuri (4)

adriana pocol

acum 12 ani

Buna seara.Pt linistea ta ar fi bine sa faci un test care nu coasta mult si in urma rezultatului sa vezi cat de tare te impacientezi.Poate fii o alarma falsa si sa intarzie doar.Eu am avut astfel de intarzieri si am ramas insarcinata abia dupa 6 ani de casnicie fara sa suferim nici unul de ceva

carmen1986

acum 12 ani

multumesc, o sa imi fac un tes, dar sper totusi sa fie vb de o intarziere

Mihaela Roxana1

acum 12 ani

eu ma indoiesc ca in a 8 zi de la ciclu ai putea ramane insarcinata.

Georgiana

acum 12 ani

buna si eu ultima mentruatie am avut-o pe 16 feb iar acum este deja incepultul lui aprilie si nu am avut menstruatie, am facut vreo 5 teste si toate negative si am fost la spital am facut test de sange la fel negativ, dar aceste teste le-am facut pana in 10-15 martie, noi ne dorim bebe si sper sa fie o sarcina voi ce parere aveti? a si ink cv nu am ciclu regulat dar nici nu mi-a intarziat asa mult niciodata ! va multumesc:*