Urgent!

Ciclul menstrual

Postata de madandre cu 13 ani in urma.

Buna ziua,in luna ianuarie am avut contact sexual neprotejat imediat dupa terminarea menstruatiei,pentru a fi sigura ca nu raman insarcinata am luat si pastila de a 2 a zi,mi-am facut si un test care a iesit negativ,in luna februarie mi-a venit menstruatia normal si am inceput sa i-au contraceptive yasmin din prima zi a menstruatiei,am terminat tableta acum 4 zile si inca nu mi-a venit menstruatia?Ce se intampla?Astept raspuns.Multumesc

Raspunsuri (4)

dani

acum 13 ani

Si eu iau Yasmin, si mi s-a intimplat sa dureze 4 zile si jumate asteptarea.
Ai rabdare inca un pic.
Asta e numai experienta mea.
te pup.

madandre

acum 13 ani

Ok,ms frumos :).Te pup

madandre

acum 13 ani

Ok,ms frumos :).Te pup

madandre

acum 13 ani

Ok,ms frumos,te pup