un tratament-sfat va rog

Ciclul menstrual

Postata de mikaela81 cu 14 ani in urma.

va rog sami dati un sfat sau tratament pt menstruatie,ciclu in vine cam din 2 in 2 saptamani,este de culoare maronie si inchegat cateodata,care ar fi problema?

Raspunsuri (3)

korina

acum 14 ani

Pai ce pot eu sa-ti spun...dute la un medic ginecolog shi el iti va spune problema)))esti racita,sau ai ceva vrio infectie in urina sau inf vaginala,,ai mincarimi vaginale? sau cind vrei sa urinezi ai ceva dureri la riniki? sau dureri abdominale? daca ai aceste simtome,,pai cred eu ca ai capatat vrio infectie, tratamentul nu duriaza multe zile asa ca dute la fugulita la medic si nu sta)) sanatate))

korina

acum 14 ani

Pai ce pot eu sa-ti spun...dute la un medic ginecolog shi el iti va spune problema)))esti racita,sau ai ceva vrio infectie in urina sau inf vaginala,,ai mincarimi vaginale? sau cind vrei sa urinezi ai ceva dureri la riniki? urinezi des? sau ai dureri abdominale cind vrei sa urinezi? daca ai aceste simtome,,pai cred eu ca ai capatat vrio infectie, tratamentul nu duriaza multe zile asa ca dute la fugulita la medic si nu sta)) sanatate))

alina83

acum 14 ani

poate ai o dereglare hormonala, nu te speria. tot la doctor trebuie sa ajungi sa iti prescrie ceva