un sfat va rog

Ciclul menstrual

Postata de denisa draguta cu 13 ani in urma.

as avea si eu o intrebare ce riscuri am daca beau conceptionale yazmin fara analize facute

Raspunsuri (3)

anutzamihaescu

acum 13 ani

Buna in tot deauna anticonceptionalele nu se iau asa de capul nostru stiu cas bune aceste anticonceptionale yasmin ptr ca si mie mi-a prescris medicul ptr un chist la care dupa tratament a disparut... sfatul meu este sa mergi mai intai la un medic ginecolo ptr o investigatie si numai el iti poate administra aceste sau alte anticonceptonale ptr ca s-ar putea sa aiba si efecte secundare sanatate multa!!!

Iuli

acum 13 ani

Pai de exemplu eu am facut un nodul la san de la ele, plus o depresie.

acum 13 ani

Iar eu la cateva zile am avut o durere foarte mare la stomac, simteam cum ma balonez intr-o dimineata atat de tare ca nu mai aveam aer sa respir si ma durea foarte tare. Am fost la un medic si mi-a spus ca am gastrita, nu am putut sa-i spun despre pastile deoarece era mama de fata si imi era jena pentru ca nu stia. Poate nu are nicio legatura, dar nu am mai luat de atunci, crezand ca daca nu-i face rau surorii mele nu-mi va face nici mie. Eu cred ca numai medicul poate sa-ti dea cele mai potrivite pastile pentru corpul tau.