un Raspuns

Ciclul menstrual

Postata de Madu30 cu 13 ani in urma.

Iau acc yasmin de 2 ani ,ultimul contact sexual l-am avut in 27 noiembrie, in tot acest timp cm mi-a venit abundent si cu membrana, la o luna dupa contact am facut un test care a iesit negativ dar eu nu stiu de ce am niste ganduri desi simptome nu am,si pastiele le-am luat mereu.Se poate pune problema de o sarcina iar cm sa vina 3 luni normal (abundent, dureri, cu membrana, culoare obisnuita)Multumesc frumos, si imi cer iertare dar sunt mai negativista din fire desi cred ca nu am motive tinand cont k al meu organism sa-a obisnuit cu pilulele.

Raspunsuri (2)

marilu123

acum 13 ani

daca iei pastilele corespunzator nu ai nici o problema, poate in alta parte (ganduri fara rost), bucurate ca vine primavara, niste vitamine si calciu nu ar fi rau dupa atata iarna.

Madu30

acum 13 ani

da desi nu am am mai avut contact am luat pastile in continuare si mereu le-am luat la ora cat de cat stabilita niciodata nu am depasit 12 ore, dar nu stiu de ce am aceste ganduri fara rost poate pt k am citi prea mult pe3 internet despre menstruatia peste sarcina si cred ca acesta ewste motivul, si ca in ultimul timp am fost un pic cam imbalonata..Multumesc frumos