sunt sau nu gravida?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210426827 cu 8 ani in urma.

Buna seara,am si eu o problam,de vre o două luni jumătate trei sa conftunt cu niște simptome tare ciudate:pe 7 august mi a venit ciclul,pe 12 mi a trecut,în septembrie mi a venit pe 5 și a trecut pe 10 iar în octombrie mi a venit pe 2 și a trecut pe 6,în tot acest timt îmi dau bătăi de cap niște pulsatii,pulsuri,borboroseli în partea de jos ba pe mijloc ba în părți ,am avut dea lungul timpului simptome de vomă,sfarcuri roșii și sensibile și urinări nu dese dar după ce urinez simț ca tot mai e ceva de ieșit,menționez ca simptomele mă lăsau si mă luau,am mai avut și mici temperaturi.Dealungul celor două,trei luni am făcut 7 țeste de sarcină toate fiind făcute cu mare atenție și cu urină de dimineata Rezultat NEGATIV.Astăzi 27 octombrie pe seara mi a curs ceva sânge mai roz,iar pe tot parcursul zilei de ieri am avut o secreție albă de consistență unei creme,și tot de vre o 2,3 zile am niște usturimi,arsuri la sfârcuri. Va rog am nevoie de o părere de la un doctor sunt disperată. Menționez ca am 20 de ani!
Vreau să mai menționez ca în lună septembrie am avut un contact sexual protejat prin prezervativ și unul fără dar nu a ejaculat în mine,există riscul să fiu gravidă cu ațâțe țeste negative ultimul fiind făcut pe 23 tot negativ?
Vreau sa va spun ca scurgerea de ieri s a transformat în ciclu iar acele pulsuri au rămas și mă doare foarte tare burta.Astăzi 29 oct tot sunt

Raspunsuri (2)

baclava

acum 8 ani

buna! mergi maine la gine si fa-ti o ecografie ca sa te linistesti100% :)

Roxana

acum 8 ani

Cum sa merg dacă eu sunt pe stop?