sunt sanse sa ramana insarcinata?

Ciclul menstrual

Postata de andrei.dobre cu 10 ani in urma.

Buna ziua, am 34 de ani si am o fetita de 11 ani, acum 3 saptamani eu si sotia mea am facut sex in cada dupa care la terminarea actului sexual am ejaculat in apa, am golit cada si am facut curat. La cateva ore mai tarziu fica noastra a umplut cada cu apa si a facut baie. Sotia mea a zis ca nu sunt sanse sa sa ramana gravida, dar eu sunt nelinistit, fica noastra inca nu are ciclu menstrul, doar ce a implinit 11 ani. Mi-ar fi de mare ajutor un raspuns. Va multumesc frumos.

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Nu are NICI O SANSA.Nu va mai ganditi la tampenii de astea, nu are cum sa ramana gravida fiica dumneavoastra daca nu are ciclu.Si numai faceti sex in locuri unde umbla si copilul...

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Sarcina este exclusa.