sunt insarcinata?

Ciclul menstrual

Postata de gabryela1 cu 12 ani in urma.

am avut perioada fertila de pe 25.12.-31-12 am facur sex neprotejat iar azi 5.01 am avut piederi de sange ....de ce oare? sunt insarcinata ? ciclul ar fi trebuit sa.mi vina pe 12.01

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

au avut aspectul, durata, fluxul unei menstre obisnuite? daca nu, poate fi vorba de sangerari intermenstruale (intre 2 menstre) si ar trebui sa va adresati unui serviciu de ginecologie.