sunt insarcinat?(..sau este o alta problema?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210426258 cu 8 ani in urma.

este posibil sa raman isarcinata daca iubitului ia curs lichidul pre-ejecuator in zona vaginului ..la exterior, nu in vagin?...sunt inca virgina ..nu am avut nici un act sexual inafara de ce am spus mai sus ...doara am fost atinsa la exterior..nu si la bagat inauntru deloc ....imi este teama deoarece sunt in a treia zi de intirziere a menstruatie...nu am nici un semn pinacind .....nustiu ce sa fac( ...sunt insarcinata?...sunt inca virgina..nu a fost o penetrare ..doara ma atins cu penisul erect la vagin..la exterior..nu la introdus deloc inautru dar i sa eliminat putin lichid pre-ejaculator...o picatura cred, el cind a vazut mia spus si mie si am sters ..dar nustiu cit de bine pentru ca nu ma vedeam in acea zona...deja e sfirsit de luna ..31...si nu am avut inca menstruatia in aceasta luna ...deobicei o aveam intre 26-28....ajutatima va roogg( ..

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna, daca spui ca esti inca virgina, nu cred ca ai ramas insarcinata.tu stii mai bn ce ati facut. ciclul poate sa se deregleze de asta mai intarzie.