stie cineva

Ciclul menstrual

Postata de nicol80 cu 11 ani in urma.

buna !am si eu o intrebare legata de cm.la mn se manifesta f ciudat...am dureri de ovare si de spate cu amorteala asa iar in prima si a 2 zi ...am niste scurgeri rosii-roze asa,deci nu e cm normal ca nu-mi curge mai deloc ,de-abia a 3 zi incepe sa-si de-a drumu..intrebarea este...care e prima mea zi de cm?de cand incep sa calculez ovulatia????din prima zi cand am scurgerile saiu a 3 cand am cm abundent?multumesc

Raspunsuri (3)

Alina Daniela3

acum 11 ani

Poftim??? Oare care e problema? Calculul ( si de ce ), durerile sau scrisul?

nicol80

acum 11 ani

AUZI MAI ALINUTA EU NU AM SPECIFICAT IN MSJ.CA VREAU CRITICI...IAR DACA TU NU STII SA SCRII PRESCURTAT E PRB.TA,IN MSJ MEU O SINGURA GRASEALA DE ORTOGRAFIE AM..IN LOC DE SAU AM SCRIS SAIU PT CA U ESTE LANGA I DAR.....CE TOT EXPLIC EU AICI CA DE FAPT NU AM CUI.....PE CAT DE INTELIGENTA TE CREZI PE ATAT DE PROSTUTA PARI

Alina Daniela3

acum 11 ani

Draga Nicoleta
Cand ai luat decizia sa-ti expui problema pe un forum, fa-te si inteleasa, mai ales ca te adresezi in primul rand medicilor. Din respect pentru cine te citeste, fa-o BINE. Gandeste-te ca aceste critici pot fi constructive. Oare iin lucrari, la scoala, tot asa scrii?
"....legata de cm.la mn se manifesta... " Ce e asta ? Doar o greseala,zici ?
O sa mai iei tu bacu''...fuga in ritmul asta. Iar ca tine sunt destui.