Steriletul Mirena

Ciclul menstrual

Postata de Orei cu 9 ani in urma.

Poate declansa Steriletul "Mirena"dezechilibrul hormonal si apritia chistului ovarian?

Raspunsuri (1)

croitoru florentina

acum 8 ani

buna ziua am si eu o nelamurire.anul trecut mi-am pus sterilet MIRENA am avut 2-3 luni menstruatie dar f putin si de atunci nu am mai avut deloc,medicul meu mi-a spus sa nu imi fac grigi dar as dori sa stiu daca e normal.ce trebuie sa fac?