sterilet

Ciclul menstrual

Postata de myha1974 cu 13 ani in urma.

am sterilet de o luna si mia vent ciclul menstrual si dupa ciclul tot sancerez este normal

Raspunsuri (3)

mikmok

acum 13 ani

Ar fi bine sa mergi la un control sa-ti faci o ecografie.

Bacu Crina

acum 13 ani

Nu, nu este normal, deloc. Mergi la medicul ginecolog sa te consulte, poate steriletul nu a fost bine montat...

andreea

acum 13 ani

buna. eu mi-am pus sterilet la o saptamana dupa un avort lucru care am inteles ca nu a fost tocmai normal dar asta am facut-o la recomandarea ginecologului. as vrea sa stiu daca folosirea lui,daca pot spune asa,schimba cu ceva simptomele premenstruale...eu il am de o luna dar ma ingrijoreaza foarte tare pt ca mai sunt cateva zile si ar trebui sa-mi vina dar nu ma dor sani nu ma doare spatele nu mai am deloc aceleasi simptome ca inainte...as fi foarte recunoscatoare daca ati putea sa-mi raspundeti...ms anticipat